Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Teknolojileri

Görüntü İnterkom Modülü

 

Evlerinizde bulunan görüntülü interkom cihazlarıyla evdeyken veya dışarıdayken görüşebilirsiniz. Sunduğumuz cloud çözümleriyle evinizde olmasınız bile bahçe kapınızı cepten, tabletten açabilirsiniz. Yüz tanıma yada kartlı giriş yöntemleri ile kapınızı açabilir temas ortamını azaltabilirsiniz. Misafirlerinize tek girişlik QR kod üretebilir ve giriş çıkışlarınızı takip altına alabilirsiniz. Eviniz de olmasınız bile kargolarınızın geri dönmesine engel olabilir ve bir çok şeyden zaman kazanabilirsiniz.

Aydınlatma Otomasyonu

 

Akıllı ev sistemlerinin ana çözüm grubu olan aydınlatma grubu, ev, villa, ofis, otel gibi birçok projede kontrol edilen ürün grubudur. Aydınlatma kontrollerinde aç/kapa yada ışığın derecesini ayarlama gibi kontrolleri sağlayabilirsiniz. Ayrıca sunduğumuz KNX aydınlatma otomasyonu çözümleri DALİ aydınlatma protokolleri ve Tunable White driverları desteklemektedir. Tek bir tuş yardımıyla tüm aydınlatmalarınızı fiziksel anahtarlardan, cepten, tabletten hatta Siri, Alexa veya Google Home üzerinden sesli komutlarla kontrol ederek anın tadını çıkarabilirsiniz.

Perde Panjur Otomasyonu

 

Yaşam alanlarının olmazsa olmazı olan diğer bir bileşen grubu ise perdelerdir. Pencerelerinizde bulunan motorlu mekanizmalarınızı akıllı ev uygulamalarınızdan rahatça kontrol edebilirsiniz. Senaryolarınız sayesinde perdelerinizi istediğiniz saatte açabilir yada istediğiniz saatte kapatabilirsiniz. Sabahları doğal ışıkla uyanıp günün ilerleyen saatlerinde güneşliklerinizi otomatik olarak kapatmak veya yağmurlu günlerde panjurlarınızı otomatik olarak indirerek camlarınızın kirlenmesini önleyebilmek artık sizin için çok kolay.

İklimlendirme Otomasyonu

 

Akıllı ev sistemlerinde kullanıcılar tarafından önem verilen en önemli ürün grubu ise iklimlendirme çözümleridir. İklimlendirme otomasyonu sayesinde bağımsız bölümlerinizin ısıtmasını ayrı ayrı istediğiniz derecede kontrol edebilirsiniz.
Sabahları sıcak geceleri ise serin bir oda sıcaklığı istiyorsanız KNX iklimlendirme otomasyonu ürünlerimizle tüm isteklerinizi karşılayabiliriz. Evden uzaktayken VRF, Split yada fancoil klimalarınızı yerden ısıtma yada peteklerinizi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Ses ve Görüntü Otomasyonu

 

Mekanlarınız da bulunan ses sistemi ürünlerini akıllı ev uygulamanıza entegre edebilir, Spotify, Tidal, TuneIn gibi uygulamalar üzerinden hoparlörlerinize ses aktarımı sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Digiturk, Apple Tv, D Smart gibi görüntü receiverlarınızı sisteme bağlayabilir kumandalarını cepten, tabletten kontrol edebilirsiniz. Akıllı ve dokunmatik kumanda yardımıyla bir çok kumandanızı tek kumanda da birleştirebilir karmaşıklıkların önüne geçerek eğlencenize engel olarak şeyleri ortadan kaldırabilirsiniz.Sabahları sıcak geceleri ise serin bir oda sıcaklığı istiyorsanız KNX iklimlendirme otomasyonu ürünlerimizle tüm isteklerinizi karşılayabiliriz. Evden uzaktayken VRF, Split yada fancoil klimalarınızı yerden ısıtma yada peteklerinizi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Güvenlik Otomasyonu

 

Akıllı ev otomasyonuna entegre çalışan kamera ve alarm sistemleriyle tek bir uygulama altında mekanlarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Sunduğumuz hırsız alarm sistemi çözümlerimizle daha tehditler oluşmadan caydırıcı senaryoları devreye alabilirsiniz. Sınır ihlali olduğunda evinizin aydınlatmalarını açıp kapayabilir yada müzik sisteminizi aniden devreye alabilirsiniz. Akıllı ev sistemleriyle entegre çalışan alarm ve kamera sistemi çözümleri sayesinde mekanlarınız artık daha fazla güvende.