Hakkımızda
  • Kuruluş Yılı : Eylül 1998
  • Faaliyet Konusu : Elektronik ve Güvenlik Sistemleri
  • İş Modeli : Keşif, Projelendirme ve Süpervizyon Hizmetleri
  • Hedef Kitle: Elektronik ve Güvenlik projesi olan Özel Şirketler ve Kamu kuruluşları

Elit Elektronik Telekomünikasyon ve Güvenlik Sistemleri olarak alanlarında uzman kadromuz ile müşteri ve teknoloji odaklı çözümler sunmaktayız. Gelişen teknolojiyi, gelişmiş güvenlik standartları ile ürün ve hizmetlerimize ekleyerek satış, satış sonrası garanti ve servis hizmetlerini kusursuz olarak yerine getirmekteyiz.
Ekonomiye katkısını artırarak, pazar payını sürekli geliştiren firmamız, ürün ve hizmet kalitesiyle faaliyet gösterdiği sektörlerde standartları belirleyen bir konuma gelmiştir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin gelecek ihtiyaç ve beklentilerine ışık tutacak çalışmalar eşliğinde iletişim ve güvenlik sektöründe bütünsel kalite kültürü ile hareket eden, yerel pazarlarda öncü, küresel şirket olma yolunda hızla ilerlemeyi hedef edinmiş, kurumların keyif ve heyecanla çalıştığı bir organizasyon olmaktır.

Misyonumuz

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir firmayız.